KONCEPT

Studio Figura Koncept to 4 kroki do uzyskania idealnej sylwetki w zdrowy i bezpieczny sposób. Kluczem do uzyskania wymarzonej figury bez efektu jo jo jest indywidualny program zabiegowo-dietetyczno-oczyszczający. Każda z Pań w Studio Figura ma swój własny program dzięki któremu realizuje swój własny cel w zdrowy i bezpieczny sposób.

1.  Stacje zabiegowo – treningowe

 Gabinet Partnerski to odpowiednio dobrane zestawy urządzeń dające Klientkom korzyści, których oczekują. Pokazujemy to i podkreślamy, gdyż ma to kluczowe znaczenie dla osób ćwiczących . Skuteczność i bezpieczeństwo urządzeń zostały potwierdzone w badaniach klinicznych. Dlatego odpowiednio połączone ze sobą dają oprócz wyników, również wysoki komfort ćwiczenia. Zestaw urządzeń pomagamy dobrać indywidualnie do potrzeb każdej klientki – do jej indywidualnego celu.

2.  Dopasowane karnety

 Podstawą budowania indywidualnych programów zabiegowych jest przeprowadzenie profesjonalnego wywiadu – karta klienta. Odpowiednio skonstruowane karnety, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientek to klucz do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Każda z Pań w naszym studio realizuje swój własny cel. Dlatego też każda z nich otrzymuje swój własny program.

3.  Indywidualny program dietetyczno-oczyszczający

 Odpowiednio dobrane karnety będą w 100% skuteczne gdy Klientka otrzyma indywidualną dietę, która powstaje w oparciu o dokładne przeliczenia BMI, WHR, PPM, ICZE. Nasza unikalna dieta to III etapy ściśle związane z odpowiednim programem zabiegowym i programem oczyszczającym. Każda klientka dostanie swój własny plan żywieniowy na swoją indywidualną kaloryczność.  Wszystkie diety powstają w oparciu o współpracę z Panią dietetyk Eweliną Podolską z Poradni Dietetycznej Projekt Zdrowie.
Kolejnym ważnym aspektem jest zdrowe modelowanie sylwetki przez odpowiednie WSPOMAGANIE organizmu. Po 3 latach badań Studio Figura Polska zgłosiło do rejestracji w dwa rewolucyjne produkty. Suplement diety wspomagający oczyszczanie GO CLEAN oraz suplement diety wspomagający odchudzanie GO SLIM. Z ich pomocą można osiągnąć szybsze i trwalsze wyniki, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo organizmu.

4.  Ciekawe wydarzenia i konkursy

 Studio Figura to przede wszystkim miejsce dbania o sylwetkę i zdrowie ale także swoisty klub dla Pań. W naszym studiu organizujemy pokazy, zapraszamy ciekawych gości a także raz na jakiś czas robimy dla naszych Pań atrakcyjne promocje. Firma matka ponadto co roku organizuje międzynarodowy konkurs Metamorfoza w której główną nagrodą jest wycieczka zagraniczna dla dwóch osób. To niesamowita motywacja dla wszystkich Pań.