Suplement diety Go Slim wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała. Prawidłowa waga jest warunkiem zdrowia i dobrego samopoczucia. Powszechnie wiadomo, że ludzie szczupli żyją dłużej.

 Składniki w przeliczeniu na 3 tabletki:
  • Garcinia Cambogia
  • Yerba Mate
  • Zielona herbata
  • Imbir
  • Witamina C Kurkuma (Curcuma)
  • subst. wypełniające – celuloza mikrokrystaliczna
  • subst. wypełniająca – skrobia ziemniaczana
  • subst. wiążąca- dwutlenek krzemu
  • subst. przeciwzbrylająca – stearynian magnezu

Zawartość: 90 tabletek

Go Bio Slim z serii Vital Slim Health

Tradycyjny odwar z ziół suszonych, odpowiednio ekstrahowanych w niskich temperaturach, z dodatkiem ksylitolu (cukier brzozowy) oraz zagęszczonego soku jabłkowego.Jak działa GO BIO SLIM? Zawarte w mieszance zioła posiadają dwukierunkowe główne działanie: żółciopędne i moczopędne. Wzmożenie pracy wątroby przed posiłkiem (działanie żółciopędne), jak i w trakcie jego trawienia, daje efekt lepszego przygotowania do procesów trawienia, a co za tym idzie, przyspieszenia rozkładu pożywienia. Te czynności fizjologiczne połączone ze wzmożonym wydalaniem zbędnej wody z organizmu (działanie moczopędne), przynoszą efekt w postaci ogólnego przyspieszenia procesów przemiany materii. Najważniejszą konsekwencją tego przyspieszenia pracy układu pokarmowego, utrzymywanego codziennie, trzy razy dziennie przez minimum miesiąc, jest zmuszenie organizmu do spalania własnych zapasów energetycznych.

Przy utrzymywaniu konsekwentnego podziału dnia na 3 dawki ziół przed posiłkiem i dietetycznego odżywiania się zaraz po zażyciu ziół, sprawiamy, że nasz organizm lepiej i szybciej trawi pokarm. Spadek wagi odnotowujemy już po około 10 dniach od momentu rozpoczęcia kuracji, natomiast poprawę procesu trawienia większość naszych kuracjuszy odnotowuje już w pierwszych dniach stosowania.

Dodatkowo wzmożenie wydalania wody z organizmu, pomaga w jego oczyszczaniu ze związków toksycznych, zbędnych produktów przemiany materii, a przy tym pozytywnie wpływa na pracę nerek i wątroby.

Działanie produktu GO BIO SLIM

– przyspiesza przemianę materii, dzięki czemu gwarantuje szybką utratę masy ciała (spadek masy ciała obserwowany już po 10 dniach od rozpoczęcia kuracji Go Bio Slim!),
– wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej,
– wywiera pozytywny wpływ na pracę nerek i wątroby,
– wspomaga perystaltykę jelit, zapobiega zaparciom,
– ma działanie oczyszczające, usuwa toksyny i nadmiar wody metabolicznej z organizmu.

Skład: nasiona lnu, korzeń i ziele mniszka lekarskiego, korzeń lubczyka, owocnia fasoli, ziele skrzypu polnego, ziele krwawnika